راهنمای عضویت در سایت


1.    ابتدا وارد سایت شده در صفحه اصلی سایت ، بر روی کلید عضویت کلیک کنید ( توجه داشته باشید کلید ورود برای کسانی می باشد که قبلا  در سایت ثبت نام کرده اند و دارای نام کاربری و رمز عبور می باشند )

1
2.    سپس صفحه ای به شکل زیر باز می شود که باید اطلاعات خواسته شده در جاهای خالی پر شود،(سعی کنید اطلاعات را بصورت کامل پرکنید،  اطلاعات مختلف در جاهای مختلف استفاده می شود ، مثلا اگر خریدی انجام بدهید دیگر لازم نیست هر بار آدرس را وارد کنید و یکبار ثبت کافی می باشد )

2
3.    پس از پرکردن فیلدها روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کرده.

3_1
4.    در صورتیکه در این قسمت خطائی وجود داشته و فیلدها درست پرنشده باشد اطلاع می دهد که چه فیلدهایی اشتباه پر شده است و یا نیاز است که حتما پر شود .

4
5.    وقتی خطاها را برطرف کردید دوباره کد تصویری را وارد می کنیم و کلید ثبت اطلاعات را می زنیم.
6.    در صورت موفقیت آمیز بودن مرحله قبلی ، صفحه خوش آمد گویی و ورد به پروفایل برایتان نمایش داده می شود . پس نام کاربری و رمز عبورتان را همیشه برای ورود به سایت به خاطر داشته باشید .

6
7.    پس برای وارد شدن به پروفایلتان ، نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کنید، در صورتی که گزینه مرا به خاطر بسپار را انتخاب کنید سیستمی که با آن کار می کنید ، رمز عبورتان را حفظ خواهد کرد و نیازی نیست هر بار آن را وارد کنید .

7
8.    پس از ورود از قسمت سمت راست صفحه امکان دیدن پروفایل و ویرایش کردن آن وجود دارد و در قسمت ( اضافه کردن دستور غذایی جدید ) امکان گذاشتن و ذخیره کردن دستور غذایی خودمان را داریم و قسمت ( دستورات غذایی ارسالی من ) کلیه دستوراتی را نشان می دهد توسط هر شخص روی سایت گذاشته شده است.


8_1

[ چاپ ]