تبلیغات سانازسانیا

گروه مخاطبان

گروه هدفِ این ماهنامه، علاقه‌مندان به آشپزی بوده که این فعالیت را یا به صورت کاملاً حرفه‌ای یا تفننی انجام می‌دهند. نکته حائز اهمیت میان مخاطبان ماهنامه، این است که گروه مخاطبان «سانازسانیا» تصمیم گیرندگان اصلی برای تأمین مایحتاج خانواده هستند.

 عمدتاً قشر متوسط روبه بالای جامعه هستند.

 عمدتاً تحصیل کرده و شاغل هستند.

 مطابق بررسی‌های صورت گرفته، هر شماره ماهنامه به طور میانگین توسط 3 تا 5 نفر مطالعه می‌شود که با توجه به تیراژ 80 هزار جلدی آن حدود 300 هزار نفر مخاطب دارد. همچنین ماهنامه بر خلاف روزنامه پس از خرید مدت طولانی‌تری در منزل نگهداری شده و در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرد و حتی در بسیاری موارد آرشیو می‌شود.

 بسیاری از خوانندگان این ماهنامه، حساسیت و دقت زیادی برای انتخاب کالاها و خدمات مورد نیاز خانواده خود انجام می‌دهند و تمایل به متمایز بودن میان آن‌ها بسیار چشمگیر است. به این منظور و به دلیل وفاداری به برند «سانازسانیا» و اعتماد خوانندگان به ساناز مینایی در این حرفه، مبنای تصمیم‌گیری خود را سفارش تجاری آگهی دهندگان این ماهنامه قرار می‌دهند.

 درج تبلیغات در ماهنامه می‌تواند بازارهدف بسیار اختصاصی را برای محصول شما تعیین و تثبیت کند.

 توزیع وسیع و تعداد بالای خوانندگان ماهنامه به این معنا است که پیام تبلیغاتی شما به میزان قابل توجهی در معرض دید قرار خواهد گرفت.

 طبق آمار، آگهی‌دهندگان در ماهنامه «سانازسانیا» بالاترین میزان بازگشت سرمایه (ROI) را بابت آگهی در این ماهنامه در مقایسه با سایر ماهنامه‌های مرتبط به دست آورده‌اند.

 کیفیت مقالات، طراحی و صفحه آرایی ماهنامه «سانازسانیا» کسب بالاترین جایگاه را برای کمپین‌های تبلیغاتی تضمین می‌کند.

 اعتبار ماهنامه «سانازسانیا» میان خوانندگان خود، کالا و خدمات شما را در بهترین جایگاه در اذهان مخاطبان تثبیت می‌کند.


نحوه جاگذاری صفحات در ماهنامه برای اطلاع دقیق‌تر محل انتشار آگهی، به صورت تصویری در ذیل نمایش داده شده است:

ad-placement

 ذکر این نکته که درج آگهی در صفحات اول، داخل پشت جلد، داخل روی جلد، صفحه آخر و پشت جلد بر اساس اولویت ثبت سفارش انجام می‌گیرد، ضروری است.

 تعرفه چاپ آگهی در ویژه‌نامه شب یلدا، ویژه‌نامه ماه رمضان و ویژه نامه نوروز به دلیل دو برابر بودن تیراژ با 20 درصد افزایش قیمت محاسبه می‌شود.

 ماهنامه «سانازسانیا» فرصت‌های استثنایی به تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات در خصوص اسپانسر شدن بخشی از ماهنامه به واسطه درنظر گرفتن جایگاه ویژه برای آگهی و همچنین چاپ پیام‌های تبلیغاتی پیوسته در پایین صفحات ماهنامه ارائه می‌کند.

التبه در صورت تمایل شرکت‌ها، ماهنامه “سانازسانیا” می‌تواند کارهای مربوط به عکاسی و طراحی آگهی را با دریافت هزینه‌های مربوطه برای آن شرکت محترم را انجام ‌دهد.

همچنین این مجموعه با داشتن کادری مجرب قادر به همکاری با شما در زمینه‌های برندینگ، تحقیقات بازار و ارائه مشاوره تخصصی برای برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی است. در صورت تمایل، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد بازرگانی ماهنامه “سانازسانیا” تماس حاصل فرمایید.

سازمان‌هایی که تا کنون با ماهنامه «سانازسانیا» همکاری کرده‌اند

جدول زیر، پاره‌ای از شرکت‌هایی که در زمینه درج آگهی با ماهنامه “سانازسانیا” همکاری نموده‌اند را بر حسب گروه محصولات و نام شرکت‌های سفارش  دهنده تبلیغات نشان می‌دهد.

companies


[ چاپ ]