آشپزی بدون عشق معنا ندارد

سانیا شریفی

Print چاپ

دکتر سانیا شریفی

دکتر سانیا شریفی، دختر کوچک بانو سانازمینایی متولد سال 1367 است که از نوجوانی آموزش‌های بسیاری را در کنار مادرش گذرانده است. سانیا شریفی مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت کسب و کار از دانشگاه آمریکایی دبی دریافت کرد و بعد از آن در دانشگاه آمریکایی لیبرتی در رشته مدیریت اجرایی ادامه تحصیل داد و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در این رشته شد. بعد از چند سال همکاری با مجموعه تصمیم بر این گرفت که مدرک دکترای خود را نیز دریافت کند و در همان دانشگاه آمریکایی مدرک دکترای خود را نیز اخذ کرد. سانیا شریفی همچنین دوره‌های ویژه آشپزی و شیرینی پزی را در موسسات  ICCA دبی و City and Guilds لندن گذرانده و دیپلمای این رشته‌ها را دریافت کرده است. دختر کوچک خانم مینایی در حال حاضر عضو هیات مدیره موسسه و مدیر آتلیه سانازسانیاست.

سانیا شریفی تلاش ویژه‌ای در زمینه جمع‌آوری و تدوین 14 استاندارد فن حرفه‌ای داشته است و همچنین کمک به ثبت اختراع "دوره و مدرک گلدن‌شف" از فعالیت‌هایش بوده است. از مهم‌ترین دستاوردهای دختر کوچک خانم مینایی حضور پررنگ در تدوین و جمع‌آوری مطالب کتاب‌های دایره‌المعارف در سال‌های اخیر بوده است.

سانیا شریفی که مدت زیادی مدیر اجرایی ماهنامه سانازسانیا بوده و همکاری مستمری با آموزشگاه‌های سانازسانیا داشته در حال حاضر آتلیه سانازسانیا را مدیریت می‌کند.