آشپزی بدون عشق معنا ندارد

راهنمای اضافه کردن دستور غذایی

Print چاپ

1.  ابتدا از گزینه ورود ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور(که قبلا ساخته اید ) و سپس زدن کلید ( ورود) وارد پروفایل خودتان بشوید  .

n__9_
2. در پروفایلتان ، از منوی اصلی دستورات غذایی کاربران سایت ، زیر منو اضافه کردن دستور غذایی جدید را انتخاب کنید .

n__10_
3. صفحه دستورات غذایی کاربران سایت باز شده که دارای قسمتهای مختلفی  است که به راحتی و در زمان خیلی کوتاهی پر می شود (پیشنهاد می کنیم حتما قبلا  متن دستور غذایی را بصورت فایل word آماده کرده باشید تا در هر مرحله ای که قطعی اینترنت اتفاق افتاد مجبور نباشید از اول متن ها را تایپ کنید ).

n__1_
4. برای شروع کار ، در قسمت دسته بندی ، مشخص می کنیم که دستور غذایی مان ،  جزء کدام دسته غذایی مانند پیش غذا، صبحانه  ، خورش و ... است .
n__2_

5. در قسمت عنوان ، نام دقیق غذایی را که می خواهیم وارد کنیم را می نویسیم .

n__3_

6. در قسمت توضیح ، نحوه درست کردن غذا ( موادلازم و طرز تهیه )را نوشته  و در صورتی که توضیحات و نکاتی هم دارد در این قسمت وارد کنید ( در صورتی که قبلا متن را در word تایپ کرده اید باید متن را در این قسمت paste کنید).

n__4_
7. در قسمت عکس با زدن دکمه Browse ، عکس مورد نظری را که می خواهیم روی دستور غذایی لحاظ شود ( عکس نهایی دستور غذایی) را انتخاب کرده که این عکس باید حتما" شرایط زیر را دارا باشد :
-    حجم عکس مورد نظر از 150 کیلو بایت بیشتر نباشد .
-    اندازه عکس حداقل  800  در 600 پیکسل باشد .
-    پسوند فایل عکس یا jpg یا png یا gif باشد به هیچ وجه فایل با پسوند tiff  یا psd نباشد.

n__5_
8. اگر غیر از یک عکس بخواهیم روی دستور غذایی داشته باشیم(عکس مراحل و یا عکس از زاویه های دیگر) روی (+) که مقابل تصاویر قرار دارد کلیک کرده (به تعداد عکس ها کلیک می کنیم و زیرمجموعه باز می شود )، ابتدا نام عکس را وارد می کنیم بصورت مثال ، سوپ از زاویه دیگر و توجه داشته باشید تمام نکات بالا را در Browse کردن عکس ها مد نظر قرار دهید .

n (6)_1
9. با زدن کلید ارسال ، دستور غذایی مورد نظرمان در سیستم ذخیره شده و در قسمت دستورات غذایی کاربران قرار می گیرد و همچنین در پروفایل خودمان وارد قسمت دستورات غذایی ارسالی من  می گردد(حال باید منتظر بمانید تا کارشناس های ما ، دستور غذایی را بررسی و تایید بکنند تا در سایت برای همه نمایش داده شود ).
n__7_
10. در زیر عکس دستور غذایی که ارسال کرده ایم سه آیتم وجود دارد :
 آیتم اول وقتی به شکل تیک در می آید که از نظر Admin سایت دستور غذایی فرستاده شده تائید شده باشد  ( قبل از تائید به شکل ساعت می باشد)
آیتم دوم ( مداد) برای ویرایش دستور غذایی پس از ارسال آن می باشد، برای مواقعی که به هر دلیلی باید تغییری داشته باشید .
آیتم سوم برای حذف دستور غذایی از این قسمت  می باشد .

n__8_